Хімічна завивка волосся вже давно завоювала свою віддану аудиторію. І якщо раніше ця процедура була дуже популярною й кожна дівчина прагнула її зробити, то зараз вона менш затребувана, але все ж має своїх шанувальниць, оскільки така довгострокова завивка ефективно вирішує проблеми, пов'язані із зайвою сальністю та недостатньою густотою волосся.

У даній статті ми розповімо про особливості хімічної завивки, а також, який догляд необхідний до й після проведення цієї процедури.

Довготривала завивка проводиться за допомогою спеціального хімічного препарату для волосся, під впливом якого відбувається руйнування зв'язків білка й кератину в волосяному стрижні. Це в свою чергу призводить до "розм'якшення" пасм і їх здатності приймати хвилясту форму. Перші хімічні маніпуляції по довгостроковому створенню кучерів були надзвичайно агресивними і вкрай негативно впливали на локони. В даний час, завдяки інноваційним розробкам, ці засоби стали більш безпечними. Тепер їх формулу збагачують активними компонентами, які мінімізують шкоду від процедури.

Підготовка волосся до хімічної завивки

Щоб якісно й безпечно провести хімічну завивку необхідно використовувати перед процедурою шампунь глибокого очищення, який не тільки ретельно видалить забруднення з локонів, але і ефективно розкриє волосяну кутикулу. Завдяки цьому діючі речовини в хімічній суміші краще й швидше проникнуть всередину локонів, добре їх пом'якшив. Хімічні препарати зараз випускають для різного типу волосся — нормального, жорсткого та фарбованого. Тому перукар повинен визначити особливість та стан локонів, після чого підібрати відповідний засіб, щоб максимально зберегти якість локонів.

Не варто звичайно ж забувати й про супутні аксесуари. Для завивки необхідні — коклюшки, папір для фіксації кінчиків волосся, поліетиленові пеньюари та шапочки, одноразові рукавички, пластикові гребінці з хвостиком й затискачі для волосся.

Пам'ятайте! При хімічній завивці не використовують металеві предмети, щоб не отримати небажану реакцію з діючими компонентами.

Особливу увагу потрібно приділити коклюшкам, так як від їх якості залежить зовнішній вигляд локонів. Вони повинні бути стійкими до хімічних елементів й надійно фіксуватися на пасмах за допомогою спеціальних еластичних гумок. Знайте, що коклюшки високої якості не травмують локони при накрутці й безпечні в процесі використання.

Догляд за волоссям після хімічної завивки

Залежно від стану пасм й ступеня агресивності проведеної процедури фахівці рекомендують застосовувати відновлювальні маски для волосся. Вони насичують волосся корисними елементами, ефективно зміцнюють пошкоджені локони й запобігають ламкості кінчиків. В результаті їх регулярного застосування пасмам повертається блиск, сила й неймовірна м'якість.

Щоб кучері довго зберігали свою форму й мали доглянутий вигляд стилісти всього світу рекомендують мити голову не гарячою, а теплою водою і розчісувати їх тільки широким гребенем з рідкими зубцями. У щоденному укладанні незамінними помічниками стануть флюїд для завитків, крем-гель для дисципліни локонів та моделююча пінка, які легко сформують пружний завиток, подарують еластичність й м'якість.

Хімічна завивка завжди буде в тренді! Адже завдяки даній процедурі можна візуально збільшити об'єм зачіски, зменшити періодичність миття волосся й час на щоденну укладку. Однак варто пам'ятати, що хімзавивка вимагає грамотного підходу та правильного догляду після всіх проведених маніпуляцій.