Прикореневий об'єм миттєво змінює вигляд зачіски, але зберегти досить пишну укладку протягом дня непросто, особливо якщо волосся дуже тонке або, навпаки, неслухняне й важке. На сьогоднішній день одним з ефективних способів надання довгострокового об'єму у самих коренів є процедура Буст ап (Boost up). Її розробили американські стилісти досить недавно, але, незважаючи на цей факт, вона стає все більше затребувана в салонах краси. Що це за диво-засіб,кому підійде, технологія виконання й не тільки про це, ми розповімо далі в нашій статті.

Що таке Буст ап?

Boost up — це прикоренева завивка, яка тримається на волоссі від 3 до 6 місяців. Відрізняється вона від інших способів тим, що для її здійснення використовуються хімічні препарати для завивки, фіксуючі засоби та шпильки для волосся. Ефект об'єму досягається за допомогою лосьйону для хімзавивки, який наноситься на пасма волосся у самих коренів. Потім локони завивають на шпильки, але не по всій довжині, а беруть тільки невеликі ділянки від точки росту. Фіксуючий засіб закріплює завитки, які виходять такими дрібними, що завивки як такої непомітно, просто зачіска стає об'ємнішою й пишнішою. Після такої процедури укладати волосся стає набагато простіше, так як прикореневий об'єм утворюється немов сам по собі, без додаткових зусиль.

Переваги завивки Буст ап:

 — ефект тримається довго, до півроку;

 — підходить для прямого волосся — прикореневу завивку не видно, очевидний лише об'єм;

— ідеальне рішення для важкого та неслухняного волосся, яке швидко втрачаює пишність після укладання;

— обробляється невелика частина волосся, тому воно менш травмується;

— волосся не так швидко жирніє, завдяки чому локони можна мити рідше;

— можливість суміщення з іншими процедурами, наприклад, з ботоксом, кератиновим відновленням або випрямленням волосся;

— повсякденна укладка стає швидкою та легкою;

— будь-який образ виграє від пишної зачіски.

Недоліки завивки Boost up:

— непростий метод, який вимагає високої майстерності;

— процедура триває від 2 до 5 годин, в залежності від довжини та густоти локонів;

— досить висока вартість;

— непередбачуваний результат при виконанні Boost up на короткому волоссі.

Буст ап протипоказаний:

 — при наявності алергії на один із компонентів засобів;

— при наявності захворювань волосся та шкіри голови.

Дана процедура вимагає певної частки терпіння, так як майстру необхідно буде працювати від 2 до 5 годин. Чим довше та густіше волосся клієнта, тим більше роботи доведеться виконати перукарю.

Boost up складається з наступних етапів:

1. Волосся вимити, використовуючи спеціальний очищаючий шампунь, який не тільки добре промиє локони, але й активно знежирює їх поверхню. Це потрібно для того, щоб засіб для завивки міг краще виконати свою роботу;

2. Зібрати верхню частину пасм на маківці, ними потім приховують завитки після процедури;

3. Розділити волосся на дуже тонкі локони, невелика товщина пасм забезпечує те саме непомітне гофре, що додає об'єму;

4. Тонке волосся накрутити на шпильки;

5. На завиті пасма нанести лосьйон для завивки;

6. Після закінчення потрібного часу локони обполоснути водою, а потім на корені нанести фіксатор, який потім ретельно змивається;

7. Зробити укладку з використанням фену.

Після відвідування салону протягом трьох днів не можна мити голову, потрібно, щоб лосьйон надійно зафіксувався на пасмах. Фарбування волосся рекомендується проводити не раніше ніж через два тижні після виконання Буст ап, в іншому випадку локони біля коренів вийдуть на пару тонів світліше, ніж на інших зонах.

Boost up — це чудовий інноваційний метод, який допоможе клієнту не тільки скоротити час на щоденну укладку, а й значно заощадити бюджет на покупку стайлінгової косметики. Забезпечте вашому клієнтові довгострокову пишну укладку, яка буде завжди виглядати ідеально, не дивлячись на будь-які примхи погоди.